KONKURS / Wygraj zaproszenia na marcowe koncerty Molchat Doma w Poznaniu i Wrocławiu

Molchat Doma, białoruski zespół cold wave / synth pop zagra wkrótce dwa koncerty w Polsce – muzycy wystąpią 6 marca w Poznaniu (klub U Bazyla) i dzień później, 7 marca, we Wrocławiu (klub Pralnia). Obok Białorusinów na obu koncertach wystąpi polski zespół Agressiva 69. 

Poniżej linki do obu wydarzeń na Facebooku:

Molchat Doma / Agressiva 69 – U Bazyla, Poznań, 6 marca 2020

Molchat Doma / Agressiva 69 – Pralnia, Wrocław, 7 marca 2020

Konkurs: Wave Press i Agencja Artystyczna All in Poznań (organizator wydarzeń) zapraszają do udziału w konkursie – wygrać można na trzy pojedyncze zaproszenia na każdy z koncertów.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jak się nazywa i gdzie się znajduje budynek, którego zdjęcie jest na okładce płyty Etazhi (LP, 2018) Molchat Doma?

Molchat Doma - Etazhi (LP, 2018)
Molchat Doma – Etazhi (LP, 2018) – okładka płyty (Sacred Bones Records)

Odpowiedzi należy zamieszczać pod tym wpisem opublikowanym na stronie Transmission / Transmisja na Facebooku (i tylko w tym miejscu) – do wtorku, 25 lutego, do godz. 12.00 w południe; podając jednocześnie (w nawiasie), informację: koncertem w jakim mieście jesteście zainteresowani (Poznań) / (Wrocław).

Brane pod uwagę będą tylko odpowiedzi umieszczone pod oryginalnym postem opublikowanym na stronie Transmission / Transmisja na Facebooku – aktywny link powyżej (kliknij na datę publikacji posta aby przejść bezpośrednio do Facebooka). Możliwość komentowania pod wpisem na blogu jest wyłączona.

Molchat Doma - Etazhi (LP, 2018) (Detriti Records)
Molchat Doma – Etazhi (LP, 2018) (Detriti Records)

We wtorek, 25 lutego, o godz. 22.00 na stronie Transmission / Transmisja na Facebooku rozpocznie się losowanie zwycięzców. Losowanie to odbędzie się w formie live video, a po jego zakończeniu zwycięzcy zostaną dodatkowo poinformowani o wygranej za pomocą Messengera – dlatego sprawdzajcie tego dnia folder „inne wiadomości” w Messengerze.

Imienne zaproszenia będą do odbioru na bramkach przed koncertami.

Powodzenia!

Losowanie zaproszeń (wtorek, 25 lutego, godz. 22.00) do obejrzenia niżej. Gratulacje dla Zwycięzców!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: