KONKURS / Wygraj zaproszenia na marcowe koncerty Molchat Doma w Poznaniu i Wrocławiu

Molchat Doma, białoruski zespół cold wave / synth pop zagra wkrótce dwa koncerty w Polsce – muzycy wystąpią 6 marca w Poznaniu (klub U Bazyla) i dzień później, 7 marca, we Wrocławiu (klub Pralnia). Obok Białorusinów na obu koncertach wystąpi polski zespół Agressiva 69. 

Poniżej linki do obu wydarzeń na Facebooku:

Molchat Doma / Agressiva 69 – U Bazyla, Poznań, 6 marca 2020

Molchat Doma / Agressiva 69 – Pralnia, Wrocław, 7 marca 2020

Konkurs: Wave Press i Agencja Artystyczna All in Poznań (organizator wydarzeń) zapraszają do udziału w konkursie – wygrać można na trzy pojedyncze zaproszenia na każdy z koncertów.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jak się nazywa i gdzie się znajduje budynek, którego zdjęcie jest na okładce płyty Etazhi (LP, 2018) Molchat Doma?

Molchat Doma - Etazhi (LP, 2018)
Molchat Doma – Etazhi (LP, 2018) – okładka płyty (Sacred Bones Records)

Odpowiedzi należy zamieszczać pod tym wpisem opublikowanym na stronie Transmission / Transmisja na Facebooku (i tylko w tym miejscu) – do wtorku, 25 lutego, do godz. 12.00 w południe; podając jednocześnie (w nawiasie), informację: koncertem w jakim mieście jesteście zainteresowani (Poznań) / (Wrocław).

Brane pod uwagę będą tylko odpowiedzi umieszczone pod oryginalnym postem opublikowanym na stronie Transmission / Transmisja na Facebooku – aktywny link powyżej (kliknij na datę publikacji posta aby przejść bezpośrednio do Facebooka). Możliwość komentowania pod wpisem na blogu jest wyłączona.

Molchat Doma - Etazhi (LP, 2018) (Detriti Records)
Molchat Doma – Etazhi (LP, 2018) (Detriti Records)

We wtorek, 25 lutego, o godz. 22.00 na stronie Transmission / Transmisja na Facebooku rozpocznie się losowanie zwycięzców. Losowanie to odbędzie się w formie live video, a po jego zakończeniu zwycięzcy zostaną dodatkowo poinformowani o wygranej za pomocą Messengera – dlatego sprawdzajcie tego dnia folder „inne wiadomości” w Messengerze.

Imienne zaproszenia będą do odbioru na bramkach przed koncertami.

Powodzenia!

Losowanie zaproszeń (wtorek, 25 lutego, godz. 22.00) do obejrzenia niżej. Gratulacje dla Zwycięzców!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Start a Blog at WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: