NEWS / Shad Shadows: Destroy

4 lutego ukazał się nowy singiel włoskiego duetu Shad Shadows zatytułowany „Destroy”. Nagranie to zapowiada pełnowymiarowy album Prismatic, który w wersjach fizycznych (płyta winylowa oraz kaseta) będzie dostępny za kilka miesięcy.

W ramach premiery singla opublikowany został również teledysk-wizualizacja ze słowami utworu.

Prismatic będzie kolejnym długogrającym krążkiem Shad Shadows (Alessanda Gismondi i Luca Bandini) po wydanym w 2020 roku albumie Toxic Behaviours. W jego wnętrzu znajdzie się dziesięć nowych kompozycji. Okładkę płyty Prismatic zaprojektował Luca Bandini.

Wydawcą płyty winylowej będzie wytwórnia Young & Cold Records (sprzedaż rozpocznie się we wrześniu), kasety magnetofonowe (w dwóch odmianach kolorystycznych – pomarańczowej i zielonej) ukażą się 22 kwietnia nakładem Wave Tension Records. Pre-order wersji fizycznych i wersji cyfrowej albumu Prismatic na stronie Shad Shadows w serwisie Bandcamp.

Listen on Apple Music

Shad Shadows – Facebook / Instagram / Bandcamp / Twitter

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Start a Blog at WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: